Kordusmängu avageimis püsis tasavägine skoor punktide esikümne lõpuni, mil hetkel tugevas Prantsusmaa liigas kolmandat kohta hoidev Tours juhtis 10:9. Järgnes aga 7:2 spurt ja nii Tours läinud oligi, kirjutab volley.ee. Teine geim oli tuntavalt tasavägisem. Karlovy Vary meeskond juhtis 11:10 ja pärast 14:17 kaotusseisu jäämist tuldi uuesti 19:18 eduseisu. Numbrid olid võrdsed veel skooril 20, ent otsustavad punktid lahendas paremini 2005. aastal Meistrite liigas triumfeerinud Prantsusmaa võistkond.

Pärast kahe geimi võitmist ja edasipääsu kindlustamist andis Toursi klubi loots võimaluse noorematele mängijatele, jättes põhikoosseisust väljakule vaid sakslasest temporündaja Philipp Collini. Tšehhi võistkond suutiski vastastele korralikult hambaid näidata ja kahes võidetud geimis teeniti üheksa blokipunkti. Viimases geimis eviti 5:3, 10:7 ja 12:10 eduseisu, ent lõpus oli koduvõistkond siiski parem, rõõmustades saali kogunenud 2500 pealtvaatajat. Henri Treial eileõhtuses mängus väljakul ei käinud.

Kuigi poolfinaali ei õnnestunud eurosarjas murda, ei ole Tšehhi klubil põhjust häbeneda - selja taha jääb igati võimas teekond. Alustuseks mängiti kahel korral 1/32-finaalis üle Selver Tallinn. Järgmises ringis jäädi koduväljakul 2:3 alla soomlaste Kokkola Tiikeritele, ent võõrsil teenitud 3:1 edu viis Tšehhi klubi edasi. Kaheksandikfinaalis oldi kahel korral üle venelaste Surguti Gazprom-Ugrast.