Olümpiaringis võitsid neljast võimalikust koguni kolm meistritiitli noorteklassi laskurid – Hendrik Õun, Lisell Jäätma ja Robin Jäätma. Erandiks oli ainult sportvibu naiste klass, kus võitis Reena Pärnat.

Sportvibu meeste klassis näitas eelringis 564 silmaga parimat tulemust Pearu Jakob Ojamäe (Tallinna Kalev), kuid peale olümpiaringi duelle pidi ta leppima pronksmedaliga. Kuld läks kadettide klassi laskur Hendrik Õunale (Sagittarius) ja hõbe Tanel Kaasikule (Tallinna Kalev). Sportvibu naistes läks Reena Pärnat (Järvakandi Ilves) juba esimese eelringi distantsiga juhtima ja ei andnud liidripositsiooni kogu võistluse jooksul käest. Eelringi tulemuseks oli 569 silma ning finaalis oli ta vastamisi Laura Nurmsaluga (Vana-Võidu VK/). Naiste 3. koha teenis Bessi Kasak (Järvakandi Ilves).

Plokkvibu klassis toimus umbes analoogne situatsioon. Meeste eelringi võitis 586 punktiga Evert Ressar, kuid pidi olümpiaringis leppima 3. kohaga. Plokkvibu meestest võitis kadettide klassi kuuluv Robin Jäätma ja hõbemedali viis koju Kristjan Puusepp. Naistes aga läks eelringis juhtima ning võitis kulla Robini õde Lisell Jäätma alistades finaalis Meeri-Marita Paas (kõik 5 laskurit Türi Vibukool). Plokkvibu naiste pronksmedal läks Emily Hõimule (Tartu VK/Tartu valla SK).

Vaistuvibu klassis tulid Eesti meistriteks Aire Lauren (Lääne Vibulaskjad) ja Martti Siitsman (Sagittarius), pikkvibu klassis Ülle Kell (Tallinna Vibukool) ja Marek Peedumäe (Tartu VK). Veteranide klassi Eesti meistrid – sportvibu klassis Guido Kitsingi (Järvamaa AK), plokkvibu klassis Jaan Kookla (Baltic Hunter SC), vaistuvibu klassis Kalju Baumann ja Kersti Baumann (mõlemad Lääne Vibulaskjad) ning pikkvibu klassis Tiina Laurisson (Tallinna Vibukool).

Eesti koondis osaleb 2 nädala pärast Euroopa meistrivõistlustel. Koondise koosseisu kinnitati: sportvibu klassis naislaskurid Reena Pärnat, Bessi Kasak ja juunior Karl Kivilo ning plokkvibu meeste klassis Evert Ressar ning juunioride klassis Robin Jäätma, Artur Aas, Kristjan Puusepp, Lisell Jäätma, Emily Hõim ja Meeri-Marita Paas.