Tegu oli Westbrooki selle hooaja kaheksanda üle 40-punktise mänguga. 19 punkti 42-st viskas ta otsustaval veerandajal. 1:18 enne lõppu tabas Westbrook kolmese, mis märkis Oklahoma eduseisuks 100:93. Viimasel minutil, kui mängu kangelane oli tabanud veel viis vabaviset, skandeeris publik "MVP! MVP!"

Victor Oladipo toetas võitjaid 24 punkti ja 13 lauapalliga. Portlandi parim oli Damian Lillard 29 punkti ja 7 lauapalliga.

Toronto Raptors alistas võõrsil 103:95 Brooklyn Netsi. Haige ja vigastust trotsinud Kyle Lowry tegi karjääri üheksanda kolmikduubli, kogudes 15 punkti, 11 lauapalli ja 11 korvisöötu. Leedulane Jonas Valanciunas oli võitjate resultatiivseim 22 punktiga, Brook Lopez viskas Netsi poolel 20 punkti.

See oli Netsile üheksas järjestikune kaotus, koduväljakul aga juba 12. 2017. aastal pole Brooklyni publik veel oma klubi võitu näinud.

Pierce'i emotsionaalne õhtu

Bostonis jättis oma kunagise koduklubiga hüvasti Los Angeles Clippersi 39-aastane ääremängija Paul Pierce, kes vigastusest paranuna sel aastal alles esimest korda platsile pääses. Boston võttis 107:102 võidu, mis oli neile juba seitsmes järjestikune.

Isaiah Thomas, kes neljas varasemas mängus oli jõudnud vähemalt 35 punktini, viskas Celticsi parimana 28 punkti, Al Horford kogus 13 punkti ja 15 lauapalli. Clippersi resultatiivseimad olid Blake Griffin ja Jamal Crawford 23 punktiga, DeAndre Jordan noppis 16 lauapalli. 15 hooaega Bostonis mänginud 2008. aasta finaalseeria MVP Pierce piirdus viie mänguminuti ja kolme punktiga.