10:1 spurdiga alustanud Kalev pääses avaveerandil korraks juba 25 punktiga juhtima (32:7). Poolajavileks olid kodumeeskonna edunumbrid 46:31 ja kolmanda veerandaja lõpuks turvalised 71:48. Vaatamata suurele edule kujunes lõpuveerand aga ootamatult närviliseks, sest Perm jõudis kaks minutit enne lõpusireeni seitsme ja lõpuminutil juba viie punkti kaugusele. Võitu Kalev siiski enam käest ei andnud.

Kalevi resultatiivseim oli head viskekindlust näidanud Rain Veideman 26 punktiga. Lõpus tähtsad vabavisked realiseerinud Demonte Harper viskas 21 punkti, kuid patustas ka 8 pallikaotusega. Gregor Arbet vigastas kolmanda veerandi lõpus põlve ja enam väljakule ei tulnud. Külaliste suurim punktitooja oli Ivan Uhhov 20 silmaga.

Perm võitis lauavõitluse koguni 45:26, kuid tegi rohkem pallikaotusi ning näitas oluliselt kehvemat visketabavust.

Kalev sai 11 kaotuse kõrvale kolmanda võidu, kuid on jätkuvalt eelviimane. Perm on kaotanud kõik 14 mängu.