Türgi meistrivõistlustel viiendal kohal paiknev Maliye Milli Piyango läks Türgi karikavõistluste esimeses ringis vastamisi Afyon Belediye Yüntasi võistkonnaga, kelle üle saavutati võõrsil 3:1 (18, 23, -13, 14) ja kodusaalis 3:2 (-23, 22, 14, -20, 9) võit, kirjutab volley.ee.

Venno tõi Türgi kõrgliiga kümnenda võistkonna vastu esimeses mängus 16 ja teises 21 punkti, tõustes mõlemas kohtumises nende näitajatega ka üleplatsimängijaks.

Veerandfinaalis seisab Maliye Milli Piyango teel hoopis teisest puust vastane, kui poolfinaalkoha eest heideldakse Türgi meistrivõistlustel koht kõrgemal ehk neljandal real paikneva Fenerbahcega. Nimetatud võistkonnad on tänavu juba korra omavahel kohtunud, kui koduliiga esimeses voorus saavutas Maliye Milli Piyango koduväljakul 3:0 (23, 22, 21) võidu. Kõik veerandfinaalkohtumised peetakse 10. jaanuaril ligi 300 000 elanikuga Balikesiris.