17 500 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril sai maailma edetabelis 60. kohal asuv Must teise asetuse. Esimese kohtumise pidas ta ameeriklase Timothy Lami (BWF 257.) vastu ja võitis kindlalt 21:14, 21:14. Kaheksandikfinaalis tuli vastu Denis Grachev (BWF 217.) Venemaalt, kelle Must samuti võitis 21:11, 21:10. Veerandfinaalis kohtub Must taas kohaliku mängija Philips Japiga (BWF. 544).

Samal ajal võistles naiste esireket Getter Saar Itaalias sama kategooria turniiril. Getter Saare (BWF 122.) vastane oli turniiritabelis viienda asetusega tugev ukrainlanna Maria Ulitina (BWF 51.), kellega Saar pidas tasavägise mängu, kuid pidi vastu võtma kolmes geimis kaotuse 16:21, 21:19, 13:21. Sellega jäi ta jagama 17. kohta.

Nii Must, Saar kui ka teised paremad Eesti sulgpallurid teevad järgmisena kaasa kodusel Euroopa karikaetapil Tallinnas TTÜ spordihoones 12.-15. jaanuaril.