Kilp jäi kvalifikatsiooni võitjale, norralasele Johannes Hoesflot Klaebole alla 2,01 sekundiga. Ränkel sai kirja 19. aja (+6,28).

Peeter Kümmel (+10,30) oli 51. ning Kein Einaste (+11,82) 58. Kokku startis 95 sportlast.

Naistest oli kvalifikatsiooni kiireim soomlanna Krista Pärmäkoski, eestlannadest oli Triin Ojaste (+27,05) 64. ning Laura Alba (+29,43) 69. Kokku oli naistest stardis 78 võistlejat.

Sprindi veerandfinaalides sai Kilp oma sõidus kolmanda koha, kuid sõitis kõigist mitte edasi pääsenud suusatajatest välja kiireima aja ning sai kokkuvõttes kirja 13. koha. Raido Ränkel murdis oma sõidus õnnetult suusakepi ning jäi kokkuvõttes 28. kohale.

Meeste finaali esikolmik oli norralane Paal Goldberg, rootslane Calle Halvarsson (+0,63 sekundit) ja norralane Hösflot Kläbo, naiste oma aga rootslanna Stina Nilsson ning norralannad Maiken Caspersen Falla ja Heidi Weng.