Kohtumise ainus värav sündis 11. minutil, mil täpne oli Pierre-Emerick Aubameyang. Häid võimalusi jagus lahtises mängus mõlemale meeskonnale, näiteks teisel poolajal lõi Bayerni keskväljamees Xabi Alonso latti ning Aubameyang ei suutnud kiirrünnakul palli Manuel Neuerist mööda suunata.

Dortmund sai Bayernist jagu esmakordselt pärast Jürgen Kloppi klubist lahkumist poolteist aastat tagasi. Dortmundi uus juhendaja Thomas Tuchel on saanud Bayerni vastu kirja lisaks tänasele võidule kaks viiki ja kaks kaotust. Carlo Angelottile ja Bayernile oli tänane kaotus aga hooaja esimene koduliigas.

Bundesliga ainuliidriks kerkis seega Leipzig, kes sai eile tulemusega 3:2 jagu Leverkuseni Bayerist. Liiga uustulnukal on nüüd 27, Bayernil 24 ja Dortmundi kolmandana 21 punkti.