Barcelona tegi Hispaania liiga viiendas voorus koduplatsil Atleticoga 1:1 viigi. Ivan Rakitici tabamus viis 41. minutil ette kodumeeskonna, Angel Correa suutis 61. minutil aga viigistada. Sealjuures oli Correa Atletico peatreeneri Diego Simeone poolt vaid minuti jagu varem vahetusest platsile saadetud!

Veel kaks minutit enne viigiväravat lõppes aga 29-aastase Messi mäng, kes rebestas oma kubemelihast ning pidi seetõttu varakult vahetusse tulema. Mängu järel raporteeris kohalik meedia, et argentiinlase vigastuspausi eeldatavaks pikkuseks on kolm nädalat, mis jätab mehe lisaks kahele koduliiga mängule kõrvale ka Meistrite liiga matšist Mönchengladbachiga ning oktoobri esimesel poolel toimuvatest koondisemängudest.

Hispaania kõrgliiga tabeli tipp suurte meeskondade seisukohast viigi järel ei muutunud - Real Madridi edu Barcelona ees on endiselt kolm ning Atletico ees neli punkti, teisele kohale tõusnud Sevilla jääb Realist aga vaid kahe silmaga maha.