Kolmest väravast esimene läks just nimelt eestlase nimele, kui Klavan 24. minutil nurgalöögi järel karistusalasse lahtiseks jäänud palli kaitsja rikošetist vasaku jalaga võrku kihutas. Liverpooli ülejäänud väravad kirjutati teisel poolajal Philippe Coutinho ja Divock Origi nimele.

"Pole sõnu, et kirjeldada seda tunnet, kui lõin oma esimese värava selle suurepärase klubi eest, aga kõige tähtsam on see, et hoidsime oma värava puhtana ja jõudsime järgmisesse ringi," kirjutas Eesti koondise kapten tähtsal õhtul Facebookis.

Sealjuures tegi Klavan Inglismaal skoori päevapealt 13 aastat pärast seda, kui sama tembuga sai mälestusväärselt hakkama Mart Poom - ja Poom lõi oma värava samuti Derby vastu!

Liverpool alustas liigakarikasarja teisest ringist ehk 1/32-finaalist, alistades seal 23. augustil kindlalt 5:0 esiliigaklubi Burtoni.