Šotlane lõi 9 ässa ning tegi vaid 23 sundimatut viga, teenides täpselt kaks tundi kestnud matšis 6:1, 6:2, 6:2 võidu. Veerandfinaalis kohtub Murray jaapanlase Kei Nishikoriga.

Asetamata argentiinlane, 2009. aasta USA lahtiste tšempion Juan Martin del Potro (ATP 142.) võitis austerlase Dominik Thiemi (ATP 10.) vastu avaseti 6:3 ning oli teises peal 3:2, kui vastane vigastusele viidates edasisest mängimisest loobus. Kaheksa parema seas on del Potro vastaseks šveitslane Stanislas Wawrinka (ATP 3.).

Naiste turniiril pudenes konkurentsist Venus Williams (WTA 6.), kes kaotas 6:4, 4:6, 6:7 (3) tšehhitar Karolina Pliskovale (WTA 11.).

Veerandfinaalis kohtub Pliskova horvaaditari Ana Konjuhiga (WTA 92.), kes üllatas poolari Agnieszka Radwanskat (WTA 4.) 6:4, 6:4 võiduga.