Tulises ja põnevas heitluses läksid võõrsil mänginud florakad esmalt 2:0 juhtima - Maksim Gussevi värav avapoolaja keskel ning Gert Kamsi tabamus teise kolmveerandtunni alguses panid Kalju väga raskesse seisu, millest nõmmekad aga täie auga välja tulid. Artur Valikajevi iluvärav ning Karl Mööli ja Tarmo Neemelo tabamused vaid 18-minutilise perioodi jooksul viisid ühtäkki juhtima hoopis Kalju, kuid viimane sõna jäi ikkagi florakatele - Kamsi täpne karistuslöök 89. minutil tõi tabloole viigiseisu.

Premium liiga tabelis jätkab enne õhtust kohtumist Sillamäega liidrina FC Infonet, kes on kogunud 25 mänguga 58 punkti. 27 mänguga 56 silma kogunud Flora on teisel kohal, täpselt samade näitajatega Levadia kolmas ning 25 mängust 55 punkti saanud Kalju neljas.