Esimesel veerandajal said hispaanlased kohe alguses vahe sisse, ent prantslased tulid järgi ning kaotasid avavaatuse vaid 13:16. Teisel veerandajal tegid hispaanlased vahe sisse ning olid poolajavileks peal 43:30. Teisel poolajal panid hispaanlased veelgi juurde ja võtsid eriti veenva võidu.

Hispaanlaste suurim staar Pau Gasol pidi võiduks pingutama vaid viie punkti jagu. Hispaania pole aga ühe mehe meeskond. Kui üks on varjus, säravad teised. Nikola Mirotic viskas võitjate parimana 23 punkti, Willy Hernangomez lisas 18 silma. Prantslaste resultatiivseim oli 14 punktiga TOny Parker, 13 silma sai kirja Nando De Colo, 12 Joffrey Lauvergne.

Hispaania kohtub poolfinaalis ilmselt USA-ga, kui Argentina ei suuda öösel peetavas veerandfinaalis ameeriklaste vastu imet teha.

Poolfinaali pääsu on juba kindlustanud ka Leedu alistanud Austraalia, kes ootab oma vastast paarist Horvaatia - Serbia.