Alles laupäeval Eesti meistrivõistlustel 400 meetri jooksus osalenud Mägi jäi alla jaapanlasele Keisuke Nozawale (49,26) ja Lõuna-Aafrika Vabariigi esindajale Li Van Zylile (49,79) ning edestas ise nelja meest.

Meeste kettaheitevõistluse võitis kodupubliku ees Zoltan Kövago oma hooaja parima tulemusega 67.13. Rootslane Daniel Stahl püstitas teisena isikliku rekordi 66.92. Kolmas oli sakslane Markus Münch (63.80), neljas kolumblane Mauricio Ortega (63.77). Gerd Kanter sai 63.44-ga viienda, värske Eesti meister Martin Kupper 62.27-ga seitsmenda koha.

Kõige esinduslikum oli Ungari võistluse 100 meetri sprindi stardinimekiri. Võidu võttis seal üllatuslikult lõuna-aafriklane Akani Simbine isikliku rekordiga 9,89. Enda aasta kiireimad sada meetrit jooksnud Asafa Powell oli 9,92-ga teine ja ameeriklane Michael Rodgers 10,12-ga kolmas. Neljandaks jäeti Saint-Kitts ja Nevise jooksja Kim Collins (10,13).

Meeste 800 meetris püstitas maailmarekordimees David Rudisha maailma hooaja tippmargiks 1.43,35.