Olümpiamänge vahendab ETV+ rahvusvahelise taustaheliga ning ilma kommentaarideta, kuna ERR'ile ei antud võimalust omandada vene keelse teleülekande kommentaari õigust Eesti territooriumil. "Meil oli valik, kas üldse loobuda olümpiamängude näitamisest või pakkuda meie vaatajatele võimalust olümpiamänge siiski näha," selgitas ETV+ peatoimetaja Darja Saar. Tema sõnul näitavad ka rahvusvahelised spordikanalid küllalt sageli võistlusi ilma kommentaarideta ning pelgalt rahvusvahelise helitaustaga. Eestikeelse kommentaariga saab Rio-olümpiamänge vaadata ETV ja ETV2 telekanalitel ning ka ERRi mobiiliäpi vahendusel.

Alates 1. augustist on ETV+ eetris kohe pärast venekeelset „Aktuaalset kaamerat” spordiuudiste saade, kus ajakirjanikud Igor Saveljev ja Aleksei Margijev teevad ülevaate olümpiamängudel toimunust, võtavad kokku olulisemad sündmused ja tulemused. ETV+ reporterina edastab värsket infot ja intervjuusid Rio de Janeirost ajakirjanik Andrian Tšeremenin. Uudiseid olümpiamängudelt vahendavad nii etvpluss.ee kui ETV+ sotsiaalmeediakontod.

Olümpiamängude avatseremoonia ning sellele eelnev saade, mis Eesti olümpiakoondist tutvustab, on ETV+ eetris 5. augustil, pärast südaööd.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid