Rock jäi 2:0 algedu järel neljandaks minutiks juba 4:11 kaotusseisu. Avaveerandi lõpus suutsid tartlased vahet vähendada ja nende 7:0 spurdi järel mindi esimesele puhkepausile Kalevi napis eduseisus 21:20.

Teist veerandit alustas paremini Rock, juhtides teiseks minutiks 27:23. Avapoolaja lõpetas aga Kalev 7:1 spurdiga ning pikale vaheajale mindi külaliste 44:38 juhtimisel.

Janar Talts tabas kolmanda veerandi alustuseks tartlaste esimese kaugviske täna (avapoolajal 0/7), ent järgnevalt haaras intsiatiivi taas Kalev, kes kasvatas viiendaks minutiks vahe 9-punktiliseks (52:43). Seejärel tegi Reinar Halliku kahe kaugviske abil tõhusa spurdi Rock, jõudes kahe punkti kaugusele (52:54). Veerandaja lõpuks juhtis Kalev 59:55.

Viimase neljandiku alguses hoidis Rock kalevlased koguni viis minutit (!) kuival, tegi 9:0 spurdi ja pääses juhtima 64:59. Kolm minutit enne sireeni oli tartlaste edu kasvanud juba kaheksale punktile (69:61). Kalev jõudis 31 sekundit enne lõppu Rolands Freimanise kaugviskest (varem tabas kolmese ka Gregor Arbet) veel kahe punkti kaugusele (67:69), ent Tanel Sokk ja Tanel Kurbas realiseerisid seejärel kaks vabaviset ning kindlustasid Rockile võidu. Mängule pani punkti Kurbase ilus pealtpanek.

Brian Harper viskas 11 punkti ja võttis 11 lauapalli, Sokk lisas võitjate kontosse samuti 11 silma, Evaldas Žabas ja Janar Talts 10 punkti. Kalevi parimana viskas Shawn King 19 punkti ja võttis 12 lauapalli.

Seeria neljas mäng on juba kolmapäeval taas Tartus.

Finaalseeria esimeses mängus väga palju põnevust polnud. BC Kalev/Cramo kontrollis mängu algusest lõpuni ja võitis 97:81. Teine kohtumine oli hoopis teisest puust. Rock mängis märksa parema keskendumisega ning kaotas alles lõpusekundite põnevusheitluse järel 69:71. 12 sekundit enne sireeni tõi Kalevile võidu Rain Veideman vabavisked.