Eelmises ringis San Antonio Spursi konkurentsist löönud Thunder jäi võõral väljakul poolajaks küll 47:60 kaotusseisu, kuid üleliia sellest end heidutada ei lastud ja enne viimast veerandaega vähendati vahe vaid kolme silma peale.

Viimase 12 minuti alustuseks tegid külalised kohe 16:5 spurdi ja väikest edu enam maha ei mängitudki. Warriors tõi korra veel tabloole numbrid 100:101, aga viimastel hetkedel näitas taas kindlamat kätt Thunder, kes seeläbi nelja võiduni peetavat seeriat 1:0 juhtima asus.

Võitjate parimana sai 27 punkti, 12 korvisöötu, 7 vaheltlõiget ja 6 lauapalli kirja Russell Westbrook. Sealjuures viskas ta 24 punkti just teisel poolajal. Teine Thunderi vedur Kevin Durant panustas võitu 26 punkti ja 10 lauapalliga. Taas olid heas hoos ka Steven Adams ja Serge Ibaka, kes mõlemad kaksikduubliga maha said. Adams viskas 16 punkti ja võttis maha 12 lauapalli, Ibaka vastavad näitajad olid 11 ja 11.

Warriorsi poolelt sai 26 punkti ja 10 lauapalli kirja Stephen Curry, Klay Thompson viskas 25, Draymond Green 23 silma.

Täna öösel alustatakse mängudega ka idakonverentsi finaalis, kus Cleveland Cavaliers võtab vastu Toronto Raptorsi.