Jätkub suund, et üle kantakse üha rohkem korvpallimänge – nii täiskasvanute ja noorte liigasid kui ka kõikvõimalikke turniire. Mahud kasvavad, Delfi erisaated jõuavad laiema publiku ette ning ka Alexela Korvpalli Meistriliiga jõuab alates sügisest 100% ehk ligi 160 mänguga Delfi TV pilti. Ka pronksiseeria on tuleval kevadel TV6 ekraanil.

Juba jaanuaris 2015 tõdesime, et korvpall on nähtavam kui eales varem. Nüüd astume taas sammu võrra edasi ning saame öelda, et korvpall on sügisest 2016 veel märksa enam kajastatud kui seni.
Uute lepingute sõlmimine tähendab senisest veelgi edukamat koostööd Delfi ja TV3/TV6-ga.

Eesoleval 2016/2017 hooajal saavad korvpallisõbrad esimest korda võimaluse jälgida kõiki Alexela Korvpalli Meistriliiga mänge. See tähendab kokku ligemale 160 otseülekannet internetis Delfi TV ning 40 neist ka televisioonis TV6 vahendusel. Ühtlasi jõuab senisest rohkem internetti ning teleekraanidele nii naiste ja meeste rahvuskoondise mänge kui ka G4S Noorteliigade kajastust.

Noorte osakaalu kasv korvpallisaadete näol ning ka Apollo Naiste Korvpalliliiga kajastuse suurenemine aitavad pakkuda korvpallielamusi senisest laiapõhjalisemale vaatajaskonnale. Lisaboonuseks on, et Basket TV klipid ja lülitused meistriliiga mängudest jõuavad nüüdsest TV3 „Seitsmestesse uudistesse“.

Ühtlasi paraneb tänu lisakaameratele teleülekannete kui ka Delfi TV ülekannete kvaliteet ning uudisena hakkame Delfi venekeelses portaalis näitama mänge venekeelsete kommentaaridega. Katsetame algatust juba täna õhtul, mil on Delfi TV keskkonnas võimalik vaadata Alexela Korvpalli Meistriliiga esimest finaalmängu nii eesti- kui ka venekeelse stuudioga. Need on mõned näited korvpalliülekannete uutest toodetest ja mahtudest, lisaks saavad korvpallisõbrad uuel hooajal nii mõnegi üllatuse osaliseks uues formaadis korvpallisaadete läbi.

Korvpall on eestlaste südames, mida tõestavad nii vaatajanumbrid kui ka spordiala harrastajate kasv. Tunnustame siinkohal meie koostööpartnereid Delfit ja TV3/TV6-e, kes võimaldavad korvpalli kajastamist üha laiapõhjalisemalt.