Rapla võitis avaveerandi 22:11 ja pääses teise neljandiku alguses korraks juba 17 punktiga juhtima (28:11), kuid TLÜ/Kalev vähendas poolajavileks kaotusseisu vaid kahele punktile - 38:36. Kolmanda veerandi lõpuks olid ette spurtinud juba külalised - kalevlased juhtisid 62:53 (Kahe viimase veerandi skoor +20 Kalevile!).

Otsustaval veerandajal hoidis Kalev oma eduseisu kindlalt ja viigistas 91:81 võiduga seeria 1:1-le. Kaido Saks tõi võitjatele 20 punkti, Thomas Droney lisas 16 silma. Rapla resultatiivseim oli Maurice Kemp 21 punkti ja 9 lauapalliga.

Pronksiseeria peetakse kolme võiduni. Järgmine mäng peetakse teisipäeval kell 19 Audentese spordihoones.

Juba homme on Delfi TV ekraanil esimene kullamäng, kui kell 19.00 kohtuvad Saku suurhallis Kalev/Cramo ja tiitlikaitsja TÜ/Rock.