Infonet asus kohtumist juhtima 15. minutil Jevgeni Harini väravast, ent juba kolm minutit hiljem õnnestus Levadial Anton Mirantšuki täpse penaltiga seis viigistada.

Teist poolaega alustas paremini omakorda Levadia, kui Mirantšuk viis 49. minutil oma teise väravaga külalismeeskonna 2:1 juhtima.

Mängu saatuse otsustas aga viimane veerandtund, kui Ofosu Appiahi 74. ja Vladimir Avilovi 79. minuti tabamustest õnnestus Infonetil mäng enda kasuks kallutada. Kokkuvõttes seega 3:2 võit.

Nõmme Kalju tegi päeva teises mängus võõrsil 1:1 viigi Narva Transiga. Külalised viis 5. minutil 1:0 juhtima Karl Mööl, narvalaste viigivärava lõi 72. minutil Rizvan Umarov.

Meistrivõistluste esikolmikut lahutab hetkel vaid üks punkt: Nõmme Kaljul ja Levadial on 31 punkti ning Infonetil 30 punkti.