Kvalifikatsiooniturniiril kolmandat paigutust omavad norrakad meie duole suurt sõnaõigust ei jätnud ja võitsid 34 minutit väldanud kohtumise 21:12, 21:15, vahendab volley.ee.

Küll jääb Türgi etapp aga alatiseks Tiisaare ja Nõlvaku rannavolle karjääris olulisele kohale, sest just siin teeniti MK-sarjas oma esimene võit. Eile läksid Tiisaar ja Nõlvak nii-öelda riigi kvoodi mängus vastamisi Kristo Kollo ja Karl Jaaniga.

Meie paarid pidasid ülimalt nauditava duelli, kus sel hooajal esimest korda MK-sarjast osa võtnud Kollo ja Jaani võitsid avageimi 21:17. Teises suutsid karjääri neljandal MK-etapil mängivad Tiisaar ja Nõlvak matši 21:15 paremusega viigistada. Otsustav geim pakkus ülimalt tasavägist heitlust lõpuni ja sai otsa seisul 17:15 Tiisaar/Nõlvaku kasuks. Kokku vältas kohtumine 46 minutit.