Naiste RS:X purjelauaklassis on Ingrid Puusta (NYCS) kerkinud oma seni kõrgeimale 11. reale. Esikohal on Bryony Shaw Suurbritanniast.

Laser Standardil on Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) üleilmses paremusjärjestuses 14. kohal. Esimene on Austraalia purjetaja Matthew Wearn.

Deniss Karpak (KST) on Finn klassi uues edetabelis 21. positsioonil ning Lauri Väinsalu (ROPK/TREV2) 52. kohal. Juhib Josh Junior Uus-Meremaalt.

Kätlin Tammiste ja Anna Maria Sepp (ROPK/TJK) paiknevad 49erFX klassis endale seni parimal 42. positsioonil. Esikohal troonivad brasiillannad Martine Soffiatti Grael ja Kahena Kunze.

Marjaliisa ja Elise Umb (PSS Maru) on naiste 470 klassis edetabeli 43. real. Jo Aleh ja Polly Powrie Uus-Meremaalt. Laser Radial klassis asetseb Anna Pohlak (TJK) 63. kohal. Edetabeli tipus on belglanna Evi Van Acker. Lohesurfi Formula Kite meeste klassis on eestlastest Ranno Rumm (KTE) 33., Madis Kallas (KTE) 41. ja Dmitri Kovalchuk 99. positsioonil, esikohal aga poolakas Blazej Ozog.

ISAF maailma edetabel järjestab purjetajad nende viimase 12 kuu jooksul saavutatud parimate võistlustulemuste põhjal. Regatil kogutud punktisumma sõltub kolmest tegurist: võistluse reiting, võistlejate arv regatil ning sportlase tulemus võistlusel. Punkte on võimalik saada ISAF Grade’i omavatel regattidel võisteldes. Edetabeli esinumber on kõrgeima punktide arvuga sportlane kuue regati lõikes.