Kui alustuseks kindlustas spordiajaloo ühe suurima üllatusena Inglismaa jalgpalli meistritiitli Leicester City, siis loetud minutid hiljem triumfeeris snuukri MM-il Leicesterist pärist Mark Selby.

Teise MM-tiitli võitnud Selby alistas finaalis skooriga 18:14 hiinlase Ding Junhui. Sealjuures algas matši viimane freim vaid paar minutit enne seda, kui Chelsea viik Tottenhamiga Leicesteri tiitli kindlustanud oli.

End suure Leicester City fännina esitlenud Selby pidigi võidujärgses intervjuus pikalt vastama ka jalgpalli puudutuvatele küsimustele. Näiteks tuli välja, et kui Leicester võitis kaks aastat tagasi Inglismaa esiliiga, ei saanud Selby nendel pidustustel osaleda, sest ta mängis samal ajal MM-finaali Ronnie O'Sullivani vastu (mille ta samuti võitis).

Muide, eelmisel nädalavahetusel oli maailma esinumber Selby Eurospordile öelnud, et enda teise MM-tiitli kõrval eelistaks ka Leicesteri vutimeeste triumfi. Nüüd sai mees kätte aga mõlemad. "See on suurepärane, et nii väike linn Premier League'i võitis. Siirad õnnesoovid nii Claudiole (peatreener Claudio Ranierile - toim.) kui kõikidele mängijatele," rääkis Selby pärast tiitli võitmist.