19-aastane Vaikla võttis ainsa palli selja tagant välja kohtumise 42. minutil. 24. minutil juhtima asunud Norrköpingu võiduvärav tuli 54. minutil ning lõppseis 3:1 vormistati kaheksandal lisaminutil penaltist, vahendab Soccernet.ee.

Kanadas sündinud Vaiklal tekkis võimalus seejärel, kui põhiväravavaht David Mitov Nilsson reedel Falkenbergi vastu mängides kokkupõrkel vastasega õnnetult jalaluu murdis. Nüüd on selge, et Nilssoni hooaeg on sellega läbi ja kuigi Rootsis on üleminekuaken suletud, võib Norrköping veel enne suve kaaluda mõne vabaagendist kogenuma väravavahi hankimist.

Rootsi kõrgliigas on Norrköping nüüd 6 mänguga kogunud 12 punkti, paiknedes seeläbi ka liidrikohal. Mitmel konkurendil on siiski veel 6. vooru mängud pidamata.