Kalev võitis avaveerandi 26:21, jäi poolajavileks kaotusseisu 45:47, kuid suutis 3. veerandaja lõpuks taas juhtima pääseda 68:67. Veel neli ja pool minutit enne lõpusireeni olid tablool viiginumbrid 78:78, ent järgneva kahe minutiga tegid venelased 8:2 vahespurdi ja Kalevit neljast punktist enam lähemale ei lasknud.

Kalevi poolel säras Shawn King, kes viskas 18 punkti ja võttis 13 lauapalli. Rolands Freimanis jõudis samuti 18 punktini, Gregor Arbet lisas 16, Rain Veideman 13 ja Sten Sokk 11 punkti. Kalevile tegi enim pahandust Ryan Toolson, kes tabas 9-st kaugviskest kuus ning viskas koguni 33 punkti.

Kalev jätkab 7 võidu ja 22 kaotusega 14. kohal. Zeniit (21-7), kes üritab vältida play-offi esimese ringi kohtumist viiendal kohal asuva Himkiga, tõusis tänu võidule Lokomotiv-Kubani kõrvale 3.-4. kohta jagama.

Hooaja viimase mängu Ühisliigas peab Kalev juba sel pühapäeval, kui kodus võetakse vastu Minski Tsmoki (9-20).