SJK väravad sündisid 20. ja 90. minutil. Aksalu seisis terve kohtumise valitseva meistermeeskonna väravas. Kink pingilt platsile ei pääsenud.

Sergei Zenjovi leivaisa Gabala tegi Aserbaidžaani kõrgliigas 1:1 viigi Sumgaitiga. Zenjov alustas algkoosseisus ja vahetati välja teise poolaja keskel, kui Gabala veel 1:0 juhtis. Viigivärav sündis 85. minutil penaltist. Tabelis asub Gabala 43 punktiga (29-st mängust) viiendal kohal.

Andreas Vaikla koduklubi IFK Norrköping sai Rootsi kõrgliigas võõrsil 2:1 võidu Göteborgi BK Häckeni vastu, olles välja tulnud 0:1 kaotusseisust. Vaikla koosseisu ei kuulunud. Norrköpingul on hooaja kahest esimesest mängus kaks võitu.

Henri Anier ja Dundee United kaotasid Šoti meistriliigas 0:2 Invernessile. Anier viibis platsil kogu kohtumise. Dundee jätkab tabelis viimasel ehk 12. kohal - üleminekumängudest pääsu pole (Šotimaal mängivad 7.-12. koht ülemineku play-off'i).