Koduväljakul mänginud Kohila esindus pidas TTÜ-naiskonnaga teises geimis tasavägise lahingu, mis võideti 25:23 resultaadiga. Esimeses ja kolmandas geimis avaldus Kohila naiskonna ülekaal numbrites 25:17 ja 25:21. 10 punktiga olid kohilannade resultatiivseimad Julija Mõnnakmäe, Kateryna Dudnikova ja Maarja Kerner. Kertu Laak lisas võitjatele 9 silma. 16 punkti kogunud ja 14-ga plussi jäänud Mari-Liis Graumann realiseeris külaliste ridades 18-st tõtest koguni 13 (72%), vahendas volley.ee.

Blokis kuue punktiga (10-4) pealinna esindusest üle olnud Kohila võistkond oli edukam ka rünnakul (48%-41%) ja pallinguässade arvestuses (8-7). Kodupubliku lemmik oli täpsem ka pallingu vastuvõtul (43%-40%).

Kolme võiduni peetava finaalseeria teine kohtumine toimub juba homme TTÜ kodusaalis.