Zeniit võitis juba avaveerandi suurelt 30:10. Poolajaks seisid tablool kodumeeskonna edunumbrid 51:36. Kolmanda ja neljanda veerandi võitis Zeniit numbritega 21:15 ja 29:18.

Võitjate parim oli 31 punktiga Ryan Toolson, 20 silma lisas Kaspars Beržins, 12 punkti Pavel Antipov. Kalevi resultatiivseimana viskas Rain Veideman 20 punkti, 16 silma sai kirja Rolands Freimanis, 10 punkti ja 7 lauapalli lisas Shawn King.

Zeniit jätkab liigatabelis 18 võidu ja 7 kaotusega neljandal kohal. Kalev on 7 võidu ja 20 kaotusega 14. ehk tagantpoolt kolmas. Kalevi järgmine mäng VTB-s toimub 13. aprillil, mil Saku suurhallis võõrustatakse kuuendat kohta hoidvat Saratovi Avtodori.

Kalevil on jäänud Ühisliigas pidada veel kolm kohtumist: Avtodori (13.04), Zeniidi (21.04) ja Minski Tsmokiga (24.04). Kõik allesjäänud mängud peetakse Tallinnas.