PSG haaras juba 16. minutil Zlatan Ibrahomivici väravasöödust ja Adrien Rabiot' tabamusest eduseisu, kuid Diego Costa suutis 27. minutil seisu viigistada. Poolajale läks Guus Hiddinki juhendatav meeskond teadmisega, et veel üks värav viiks nad lisaajale.

Selles usus mängiti edasi kuni 67. minutini, mil Ibrahimovic Angel Di Maria söödust 2:1 vormistas ning Chelsea viimsegi lootuse kustutas. Seitse minutit varem oli Costa vigastada saanud ning kümne minuti pärast sai näiliselt tühja koha pealt viga ka Hazard. Sunnitud vahetused Bertrand Traore ja Oscar mängu muutust tuua ei suutnud.

Avamängu 0:1 kaotanud Zeniit läks Peterburis Hulki väravast 69. minutil juhtima ning oli kuni 85. minutini kinni lisaajas, kuid Nicolas Gaitani tabamus tegi tabloole 1:1 ja kindlustas edasipääsu Portugali hiiule. Kuuendal üleminutil vahetult enne lõpuvilet jõudis Benfical veel sihile Talisca. Lõppskoor 2:1 (kokkuvuõttes 3:1).