Pantrid läksid esimesel kolmandikul Sten Erik Soo, Artur Fedoruki ja Mihkel Võrangu väravatest 3:0 juhtima, ent perioodi viimase 24 sekundiga viskasid Kirill Iljin ja Ilja Iljin kaks väravat tagasi.

Teise kolmandiku esimesed kümme minutit olid HC Panteri jaoks tõeline painaja - Sergei Gulov, Kirill Iljin, Pavel Kulakov ja Georgi Vassiljev viisid oma tabamustega värsked Eesti meistrid turvalisse eduseisu.

Viimasel kolmandikul viskas Sten Erik Soo Pantrite poolel veel ühe värava tagasi, kuid kolm võidupunkti rändasid piirilinna.

HC Panteri väravasuul tõrjusid Marek Leet ja Roman Šumihhin kokku 48 vastaste pealeviset. Narva PSK väravavaht Daniil Seppenen tegi kahjutuks 34 litrit.

Pühapäeval, 6. märtsil kell 14.00 võõrustab Kohtla-Järve Viru Sputnik oma kodujääl Eesti U18 noortekoondist. Nimetatud kohtumine ei kuulu jäähoki Eesti meistriliiga medaliarvestusse.

Tabeliseis medaliarvestuses: Narva PSK 26 (11), Viru Sputnik 12 (10), HC Panter 10 (11).