Curry viskas ühe õhtuga 51 punkti ning aitas tiitlikaitsja 130:114 võidule võõrsil Orlando Magicu üle. Curry tabas 27-st viskest 20, nende seas 10 kolmepunktiviset 15-st.

Warriors tegi otsustava eestmineku kolmana veerandi lõpus, kui Curry viskest tehti skooriks 99:91.

"Olete te üllatunud?" küsis Magicu tagamängija Evan Fournier ajakirjanikelt. "Mina mitte. Seda ta teebki."

"Ma lihtsalt naersin. Seda kõike poleks pidanud juhtuma," muigas päevakangelane, kelle üks kolmestest läks oma väljakupoolelt korvi koos kolmanda veerandi lõpusignaaliga.

Curry möödus järjestikuste kolmestemängude rekordi arvestuses 127. kohtumises järjest kaugviske tabanud Kyle Korverist. Warriorsil on tabelis 52 võitu ja 5 kaotust, mis on liiga ajaloo parim saldo esimese 57 mängu kohta. 1995/1996 hoooajal võitis Chicago Bulls 57-st mängust 51 ning lõpetas hooaja 72 võidu ja 10 kaotusega.