Maailma absoluutsesse tippu kuuluvad prantslannad panid kohe mängu esimestel minutitel paremuse maksma, võites avaveerandi 21:5. Teisel neljandikul mäng võrdsustus, poolaeg siiski külalistele 39:17. Teisel poolajal hoidsid vastased edu ning võtsid lõpuks 29-punktilise võidu.

Eesti naiskonna liider oli taas Mirjam Nikolai, kes viskas 16 punkti ja hankis 9 lauapalli. Laina Mesila-Kaarmann lisas 9 ning Mailis Pokk 8 silma. Merike Andersoni arvele jäi 4 punkti ja 4 lauapalli.

Võitjatele tõi Endene Miyem 17 ning Helene Ciak 14 silma. Prantslannadest viskasid suisa 11 mängijat vähemalt kolm punkti.

Valikturniiri avakohtumises olid eestlannad Euroopa hõbedanaiskonnale kaotanud võõrsil tulemusega 41:69.

Prantsusmaa jätkab B-valikgrupis täiseduga (4-0), järgnevad Holland (3-1), Horvaatia (1-3) ja Eesti (0-4).

Valikturniiri kaks viimast kohtumist peab Eesti novembris, mil võõrsil kohtutakse Horvaatia ja Hollandiga.