Tänane hommik tervitas võistlejaid juba tavapärase vihmasajuga ja varasemate päevadega võrreldes nõrgema tuulega. Esimesed stardid anti keskpäeval 3 m/s puhuvas tuules, mis sõit sõidu järel tugevnes kuni viie meetrini sekundis.

Võrtsjärve jää jääb küll iga päeva ja ööga veidi õhemaks, kuid 20 cm tugevat jääd on alles ka neljanda päeva lõpuks.

Purjelauakelkude klass sõitis täna rajasõidudistsipliini ja kokku on neil nüüd kahel päeval kirja saanud 10 sõitu, mis lubab ühe halvima sõidu mahaviske tulemustes. Lätlane Aleksandrs Leontjevs kindlustas oma liidripositsiooni 19,1-punktilise kogusummaga. 30,4 punktiga on teisel kohal eilse slaalomi distsipliini liider leedukas Paulius Voverys. Poolakas Janmarek Maszkiewicz sai täna neli sõiduvõitu ja katkestas masti purunemise tõttu viimase sõidu – see viis teda rajasõidu kuuendalt kohalt kolmandaks. Eestlaste parimana on Artur Gross tõusnud kuuendale kohale.

Tiibade klassis säilitasid slaalomi distsipliini kolm paremat oma kohad ka pärast tänast võistluspäeva. Rootslane Johan Sjöstrand sai täna kindlalt neli sõiduvõitu ja ühe kolmanda koha ning kindlustas oma juhtpositsiooni 8,9 punktiga. Stabiilselt tugeva sõiduga on kaasmaalane Carl James säilitanud 17,7 punktiga teise koha ning soomlane Rainer Salo 21,4 punktiga kolmanda koha. Neljandast kohast lahutab teda 15,6 punkti.

Lohede klassis sõideti täna neli võistlussõitu, mis annab kolme päeva kokkuvõtteks 12 sõitu ja võimaluse kahe halvima sõidu tulemuse mahaviskeks koondtulemusest. Eriti palju võimalusi konkurentidele ei jäta šveitslane Ronny Bollhalder klassis, kus sõidetakse lohega suuskadel. Tema edu teisel kohal oleva kaasmaalase Jonas Lengwileri ees on juba 21,7 punkti! Vaid üks punkt lahutab kolmandat šveitslast Michael Kaspari teisest kohast.

Lohede klassis, kus sõidetakse lumelaudadel, jätkavad juhtimist Venemaa surfarid. Esikohta hoiab Alexey Burukhin 12,8-punktilise edumaaga kaasmaalase Igor Danilovi ees. Kaks korda teisena ja kaks korda esimesena üle finišiliini tulnuna on see piisav tulemus esikoha hoidmiseks. Kolmandal kohal on 28,8 punktiga Nikita Sokolov.

Talisurfi maailmameistrivõistlused WISSA 2016 jätkuvad reedel, kus purjelauakelkudel ja tiibadel on distsipliiniks slaalom ning lohedel on distsipliiniks rajasõit.