Mängudeõhtu alustuseks kohtusid aga New York Knicks ja viimasel ajal taas oma mänguvormi leidev Philadelphia 76ers. Koduplatsil mänginud Knicks juhtis veel kolmandal veerandajal 18 punktiga, kuid seejärel varumeestele mänguaega andes lasti vastane sedavõrd lähedale, et mäng 96.96 seisult lisaajale läks. Ka esimesel lisaajal paremat välja ei selgitatud ning seega pidid mängijad väljakul rassima kaks lisaaega, pärast mida Knicks ikkagi vajaliku 119:113 võidu suutis võtta.

Võitjate parimana viskas 25 punkti Arron Afflalo, Carmelo Anthony sai kirja 19 silma, lisaaegadest jalatrauma tõttu eemale jäänud lätlase Kristaps Porzingise nimele jäi 16 punkti ja 12 lauapalli. Kaksikduubliga sai 16 punkti ja 10 lauapalli juures maha ka Robin Lopez. Kaotajate resultatiivseimaks kerkis 20 punkti juures Jahlil Okafor, kaksikduubli sai 18 punkti ja 13 lauapalliga kirja Nerlens Noel. Enim väärib 76ersi särgis kiitust aga Ish Smith, kelle nimele lõpuks 16 punkti ,16 korvisöötu ja 7 lauapalli jäi..

Ka Charlotte Hornetsi ja Utah Jazzi duellis läks vaja kahte lisaaega, sarnaselt Knicksile võttis siin lõpuks oma kodumeeskond Hornets. Täiesti hullumeelses hoos oli võitjate ridades Kemba Walker, kes lõpuks karjääri ja Charlotte'i meeskonna ajaloo parimad 52 punkti viskas, lisaks võttis ta maha 9 lauapalli. Jazzi poolelt kerkis 36 silmaga resultatiivseimaks Gordon Hayward.

Kahtlemata ootasid paljud ka kahe konverentsi liidri Cleveland Cavaliersi ja Golden State Warriorsi mõõduvõttu, kuid seal külalised Cavsile suuremat sõnaõigust ei jätnudki ja lõpuks olid valitseva meistri võidunumbrid kindlad 132:98. Seejuures tehti otsustav vahe sisse juba esimese poolajaga, mis 70:44 võideti. Stephen Curry viskas üleplatsimehena 35 punkti, Andre Iguodala sai kirja 20 silma, Draymond Green sai 16 punkti ja 10 lauapalli juures maha kaksikduubliga. Cavaliersi resultatiivseim oli 16 punktiga LeBron James.
Kõik tulemused:

New York Knicks - Philadelphia 76ers 119:113 (teisel lisaajal; normaalaeg 96:96)
Charlotte Hornets - Utah Jazz 124:119 (teisel lisaajal; normaalaeg 95:95)
Washington Wizards - Portland Trail Blazers 98:108
Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans 101:99
Detroit Pistons - Chicago Bulls 101:111
Atlanta Hawks - Orlando Magic 98:81
Toronto Raptors - Brooklyn Nets 112:100
Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors 98:132
Dallas Mavericks - Boston Celtics 118:113 (lisaajal; normaalaeg 98:98)
Los Angeles Clippers - Houston Rockets 140:132 (lisaajal; normaalaeg 122:122)