Sealjuures oli eestlannade jaoks eriti keeruline esimene poolaeg, kui 20 minutiga vaid 16 silma visati. Seega mindi riietusruumi 16:43 kaotusseisul.

Sama vahe püsis sisuliselt terve teise poolaja ja lõpuks olid Jaanus Levkoi hoolealuste kaotusnumbrid EM-hõbeda vastu 41:69.

Võitjate poolelt oli 22 punktiga resultatiivseim Endene Miyem. Helena Ciak sai kirja 13 punkti ja 6 lauapalli.

Eestlannade parimaks kerkis 12 punkti ja 6 lauapalliga Mailis Pokk. Pirgit Püü ja Merike Anderson viskasid seitse silma. Laina Mesila-Kaarmanni nimele jäi 4 punkti ja 5 lauapalli.

Järgmise mängu peab Eesti Horvaatia vastu, kui kolmapäeval Audentese spordihallis EM-i 12. riiki võõrustatakse. Ka Horvaatia pidas täna oma alagrupi esimese mängu, kui võõral väljakul jäädi 67:76 alla Hollandile.