Poolajale 6-väravalises kaotusseisus läinud Hannover asus esimest korda kohtumist juhtima alles 7 minutit enne lõppu, kui tabloole visati skoor 26:25. Üheväravaline eduseis püsis kuni viimase minutini, aga 35 sekundit enne lõppu viigistas kodumeeskond taas skoori 28:28 peale.

Terve kohtumise peale 3 väravat visanud Patrail sai täpsust proovida ka päris viimasel sekundil, aga paraku lendas eestlase vise Berliini tiimi väravast mööda.

Teise Eesti koondislase Dener Jaanimaa koduklubi HSV Hamburg oli koduplatsil 34:29 (16:15) üle viimasel kohal paiknevast TuS N-Lübbecke meeskonnast.. Jaanimaa paraku taaskord Hamburgi tiimi koosseisu ei kuulunud.

Patraili koduklubi tänane vastane Füchse hoiab Saksmaa kõrgliigas hetkel 13 silmaga kuuendat kohta. Täpselt nende selja taga paikneb Jaanimaa leivaisa Hamburg. Hannover-Burgdorf leiab end 9 punktiga 11. tabelirealt.