„Nädala alguses selgus, et Radik Šaimijev ei saa rallil osaleda ning tekkis võimalus sõita tema MM-Motorsport poolt ettevalmistatud Ford Fiesta R5 masinal. Mõtlesime koos MM-Motorspordiga ja otsustasime, et meil oleks kasulik sellel rallil sõita, sest pole ammu võistelnud (viimati Soome MM-rallil augustis) ja saaks käe jälle soojaks,“ sõnas Pärn enne eesootavat Saaremaa rallit.

"Algselt oli meil plaan sõita Saaremaal, kuid kuna MM-Motorspordil oli vaid üks auto ja see juba eelnevalt broneeritud Radikule, siis ei arvanud, et saame sõita, kuid läks teisiti. Oleme juba Jamesiga ja MM-Motorspordiga Saaremaal ning sõitsime täna 35 testikilomeetrit. Sain taas tunde kätte, kuid võistlusele lähen tegema eelkõige oma sõitu ja esimene eesmärk on lõpuni jõuda, kuid kindlasti soovin anda hea lahingu meie N-rühma tippudele – Siim Plangile, Rainer Ausile, Egon Kaurile ja Roland Murakale. Saab näha, kui soe minu käsi võrreldes nendega on."

Silveston 48.Saaremaa ralli start antakse traditsiooniliselt Kuressaare keskväljakul, kui reedel, 9. oktoobril, kell 18 sõidab esimene auto stardipoodiumile. Reedel sõidetakse kolm katset, millest viimane Kuressaare linnatänavatel. Laupäeval, 10. oktoobril sõidetakse seitse kiiruskatset, teiste hulgas ka Saaremaa klassikud Kaugatoma ja Undva. Ühtekokku läbitakse kahe päeva jooksul 111,45 katsekilomeetrit.

Silveston 48. Saaremaa ralli võitjat saab Kuressaare keskväljakul asuval poodiumil tervitada laupäeval kell 18.30.