Võistlusrada oli 45 kilomeetrit pikk ning sisaldas ühte enduro-, ekstreem- ja krossikatset, mida erinevad klassid läbisid eri arvu kordi.

Absoluutarvestuses sõitis mõlemal päeval välja kiireimad ajad maailmameistrivõistlustel osalev Rannar Uusna (KTM, KTM Racing Team) ja seda veenva vahega. Avapäeval kaotas talle teiseks tulnud soomlane Niko Aitta (KTM) pea 2 minutiga, teisel päeval kaotas sama mees Uusnasle minuti ja 10 sekundiga. Kahe päeva kokkuvõttes oli kolmas Priit Biene (Husqvarna, RedMoto Racing).

E1 klassis võttis maksimumpunktid Aitta, kes edestas kummalgi päeval Bienenet. Kahe päeva kokkuvõttes sai kolmanda koha Hendrik Talviku (KTM, Paikuse MK).

E2 parim oli Uusna, kellele järgnesid mõlemal päeval Martin Leok (KTM, Sõmerpalu MK) ja Martin Kohv (KTM, Tartu Enduro Klubi). E3 klassis kuulus aga kolmikvõit Sõmerpalu motoklubi sõitjatele, kui Elary Talu (KTM) oli parim mõlemal päeval, teise koha sai kokkuvõttes Riho Kollist ja kolmanda Priit Palatu (mõlemad KTM).

Seeniorites võidutses kahe päeva kokkuvõttes Toivo Nikopensius (Yamaha, Paikuse MK), kes oli absoluutarvestuses 10. Harrastajate parim oli Tajo Andressoo (KTM, Tartu Enduro Klubi). Neljarattalisi võistles seekord ainult kaks ja seal edestas Margus Malkus (Can-Am) Andro Pärlini. Juunioreid käis rajal üks ja selleks oli Reio Timmi (KTM) Sõmerpalu motoklubist.

Klubide arvestuses võitis Sõmerpalu motoklubi, teiseks tuli Paikuse motoklubi ja kolmandaks RedMoto Racing.

Eesti enduro meistrivõistluste viimane etapp toimub 3.-4. oktoobril Arukülas.