Täispika maratoni võit läks täna Keeniasse, kus ajaga 2:18.04 võttis esikoha Kiprop Tonui. Temale järgnes tugeva lõpuga isikliku rekordi jooksnud Sergei Tšerepannikov (2:23.48, kaotust võitjale + 05:48). Ühtlasi ka Eesti meistrivõistluste tiitli võitnud Tšerepannikovi eelnev tippmark oli 2:24.02.

Poodiumi viimase koha hõivas ajaga 2:24.09 Heinar Vaine (kaotust võitjale + 06:05). Eesti meistrivõistluste arvestuses tuli kolmandaks üldarvestuse neljas mees Kaupo Sasmin (2:28.29)

Väärt tulemusega sai maha ka Eesti korvpallikoondise füsioterapeut Priit Lehismets, kes ajaga 2:31.27 kokkuvõttes seitsmenda koha teenis.

Naiste arvestuses krooniti võitjaks Kaisa Kukk, kes jooksis välja tulemuse 2:52.40. Tema järel võttis ajaga 2:55.29 hõbeda Evelin Talts. Pronksile tuli Mari Boikov (aeg 2:58.19).

Kokku registreerus maratonile 2140 jooksjat.

Kell 12.00 andis Rasmus Mägi stardi poolmaratoni jooksjatele ja kell 14.00 antakse start 10 km jooksjatele ja kõndijatele.

21,1 km pikkusel poolmaratonil ületas esimesena finišijoone Tiidrek Nurme, kes jooksis välja aja 1:06.08. Temale järgnes Läti jooksja Janis Viskers (aeg 1:07.14) ning poodiumi viimasele astmele pääses venelane Aleksey Sokolov (1:10.14).