Türgi väravad lõid 8. minutil Oguzhan Ozyakup, 26. minutil Arda Turan ja 86. minutil Burak Yilmaz.

Selline tulemus tähendab Hollandile, et neil on võimalus A-alagrupis tulla maksimaalselt kolmandaks, sest teisel kohal asuv Island on juba 8 punkti kaugusel, kolmandat positsiooni hoidev Türgi edestab Hollandit kahe silmaga. Ühe punktiga alagruppi juhtiv Tšehhi lõi Riias 2:1 Lätit.

B-alagrupis astus juba ühe jalaga EM-i ukse vahele Wales, kes tegi väärtusliku 0:0 viigi Iisraeliga. Wales juhib kolme enne viimast mängu alagruppi 18 punktiga, Belgia on 14 silmaga teine, Iisrael 13 punktiga kolmas.

H-alagrupi liidrite mängus lõi Norra 2:0 Horvaatiat ning tõusis gruppi 16 punktiga juhtima. Horvaatia on 15 silmaga teine, Itaalia samuti 15 punktiga kolmas. Grupi autsaiderite heitluses tegid Aserbaidžaan ja Malta 2:2 viigi.