JK Sillamäe Kalev võõrustas Tartu JK Tammekat ning võttis veenva 4:1 võidu. Esimesel poolajal skoorisid Sillamäe eest Aleksandr Volkov ning Jaroslav Kvassov, teisel poolajal lõi kaks väravat Janar Toomet. Tartlaste auvärava eest hoolitses Tristan Koskor.

Tallinna FC Flora ning Tallinna FC Infoneti kohtumises oli selg vastu seina Infoneti meestel, kes mingigi medalivõimaluse säilimiseks kindlasti midagi teenima pidid. Mäng oli võrdne algusest peale - teisel poolajal tabasid mõlemad meeskonnad posti ning eriti tuliseks läks mängu lõpp. Taas tabas posti Vladimir Avilov ja järgmisel löögil sai Mait Toom kuidagi käed ette Jevgeni Harini löögile, kuni vasturünnakul tegi omakorda Infoneti väravavaht Mihhail Lavrentjev hiilgava tõrje Joseph Saliste mõnelt meetrilt sooritatud löögile. Mäng lõppes siiski 0:0.

Kolmandas mängus pidi JK Narva Trans 0:2 alla vanduma Nõmme Kalju FC-le. 59. minutil realiseeris penalti Hidetoshi Wakui. 77. minutil skooris Ats Purje.