Orlando City tegi 1:1 viigi Real Salt Lake'ga. Orlando võitles korralikult, sest jäid juba poolajaks vähemusse. Kaka sai Orlando eest juba 45. minutil punase kaardi.

Märksa parem päev oli Pirlo meeskonda toomiseks valmistuval New York City FC-l ja hispaanlasel David Villal. Villa viis New Yorgi 34. minutil esmal 1:0 juhtima ning seejärel kindlustas 82. minutil New Yorgile ka võidu.

LA Galaxy võitis tänu Robbie Keane'i kübaratrikile 4:0 Torontot, aga veelgi erutavam sündmus oli Steven Gerrardi esmakordne esitlemine meeskonnale. "Ma ei suuda oodata, et saaks tõmmata jalanõud jalga ja teie ees mängida," sõnas Gerrard. Ilmselt leidis Gerrard veel tee fännide südamesse sellega, et ostis neile iseseisvuspäeva tähistamiseks 10 kasti õlut.