Poolaja kaotas Eesti 23:33. Vahe kärises sisse teise veerandaja keskel, ühe minuti jooksul, kui sakslased kolmel korral kõrgelt survet avaldades palli kätte said ja vaheltlõiked kiirelt punktideks vormistasid. Sellest momendist alates oli mäng Saksamaa käes.

Meie tulemuslikum lõpuks 8 punktiga Janari Jõesaar, kuid kaitses on tal parandamisruumi kõvasti. Maik Kalev Kotsar viskas 7, Rait-Riivo Laane ja Martin Dorbek mõlemad 6 punkti.

Saksamaa koondise resultatiivseim oli 13 punktiga Mathis Mönninghoff. Eile alistas Saksamaa Hiina 91:64.

Kui kaitsetegevuse osas ei ole Eesti meeskonnale tervikuna midagi ette heita, siis rünnak oli "kipsis". Sellise ebakindluse ja halva visketabavusega on keeruline, kui mitte võimatu mänge võita. Saksamaa oli alustuseks selgelt liiga kõva pähkel.

Eesti visketabavus mängus 25 protsenti (17/69), kolmesed sealjuures 14 protsenti (3/21). Saksamaa viskas 44 protsendilise tabavusega (28/63), ehkki kaugvisete protsent oli sarnaselt meile vilets (4/21).

Eesti järgmine vastane on homme Mosambiik. Kohtumine algab Eesti aja järgi kell 6 hommikul.