Judo individuaalvõistlus kestab neljapäevast laupäevani ning Euroopa mängude viimane võistluspäev, pühapäev, on meeskonnavõistluse päralt. Neljapäeval alustavad kergeimad kehakaalud naiste -48kg, -52kg ja -57kg ning meeste -60kg ja -66kg. Eestlastest on esimesel päeval ainukesena maadlemas -66kg kehakaalus 23-aastane Iljas Avir. Aviri esimeseks vastaseks on kogenud hispaanlane Uriarte, kes on Londoni olümpia viienda koha omanik ja 2009. aasta MM-i hõbemedali mees.

Reedesel võistluspäeval on järg kõige tugevamate ja arvukamate keskkaalude käes. Meestel on nendeks -73kg ja -81kg ning naistel -63kg ja -70kg. -73kg kehakaalus võistleb Bakuus kogenuim koondislane Künter Rothberg, kes kohtub loosi tahtel esimeses ringis põhjanaabri Eetu Laamaneniga. Kehakaalus -81kg on esindatud kaks eestlast: Kristjan Tõniste ning Jevgeni Salejev. Salejev kohtub esimeses ringis samuti naaberriigi judokaga, lätlase Konstantin Ovtšinnikovsiga, kellel on ette näidata pronksmedal 2012. aasta EM-ilt. Tõniste esimeseks vastaseks on 25-aastane hispaanlane Ketelyn Nacimiento. Reedel toimub Euroopa mängude raames ainukese paraspordialana judovõistlus nägemispuudega sportlastele.

Laupäeval ootavad ees kehakaalud -90kg, -100kg ning +100kg, kus võistlevad vastavalt Aleksandr Marmeljuk, Grigori Minaškin ning Juhan Mettis. Marmeljuk kohtub esimeses ringis noore serblase Aleksandr Kukolj-ga ning Minaškin portugali esindaja Jorge Fonsecaga, kellelt tuli waza-ariga kaotus vastu võtta kuu aega tagasi Bakuu Grand Slami veerandfinaalis. Raskekaallane Mettis peab esimeses ringis alistama austerlase Daniel Allerstorferi, et kokku minna väga tuttava hollandlase Roy Meyeriga, kellega Mettis on kohtunud viimase 3 aasta jooksul 5 korda.

Võistlus algab neljapäeval Eesti aja järgi 10.00, reedel 09.00 ning laupäeval 10.00.