Eesti asus juhtima 39. minutil Rasmus Tautsi ilusast kauglöögist ning kuigi lätlased jõudsid veerand tundi enne mängu lõppu Nikita Ivakinsi tabamusest viigini, tõid Martin Milleri ja Peeter Kleini lõpuminutite väravad meie noortele võidu.

Eesti lõpetas turniiri 3 punktiga, Läti jäi ühe punktiga viimaseks. Turniirivõidu saavutas 7 punkti kogunud Leedu meeskond, kes tegi täna 1:1 viigi Soomega. Meie põhjanaabrite arvele jäi 5 punkti.

Eesti tänane koosseis: Andreas Vaikla, Oskar Berggren, Raido Kannel, Magnus Villota (90.+4. Henrik Kummer), Michael Lilander (46. Magnar Vainumäe), Herol Riiberg, Rasmus Tauts, Kaspar Mutso (26. Marten Niilop), Peeter Klein, Randin Rande (46. Martin Miller), Henri Järvelaid.