Esimesel võistluspäeval mängisid 33 meest kvalifikatsiooniringi löögimänguna. Eelvõistluse lõpetas parimana koduväljakul mängiv kahekordne Eesti meister löögimängus Egeti Liiv, kes tegi suurepärase võistluse ja mängis 4 lööki alla raja pari ehk 68 lööki. See aga pole Liivi rekord Pärnus, sest ta on mänginud ka 67 lööki. “Algul oli vaja isegi harjuda nii hea rajaga, sest greenid oli suurepärases korras ja väga kiired,” kiitis kahekordne Eesti meister Valgeranna golfiradu ja greenkeeperite tiimi.

Pärastlõunal startisid 16 paari mees-mehe vastu, kus kaotaja langes välja. Konkurentsis on kõik favoriidid - võidukad olid tiitlikaitsja Martin Järve, Egeti Liiv, Sander Aadusaar ja Marten Palm. Homme jätkavad võistlust Eesti meistritiitli nimel 8 paari. Kaheksandikfinaalid algavad kell 9 ja veerandfinaalidega jätkatakse kell 15.

Tulemusi on võimalik jälgida www.wbg.ee/voistlused.

Pühapäeval kell 15 algab finaal, mille otseülekannet saab vaadata Delfi TV-st. Kommenteerivad kunagine Eesti golfimeister ja Eesti Päevalehe/ Delfi spordiajakirjanik Jaan Martinson ning Eesti Golfi Liidu president Marko Kaljuveer.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid