Kalev alustas tänast mängu Tartus väga näljaselt ning pääses kiiresti juhtima 15:8 ja 22:12. Avaveerandi viimase kolme minutiga ei saanud aga tiitlikaitsjad enam ühtegi punkti ning esimesele pausile mindi Kalevi napis, 22:21 eduseisus. Teine veerand kulges juba selgelt tartlaste domineerimisel, kes hoidsid külalised vaid 12 punkti peal ja kasvatasid poolajavileks edunumbrid 50:34-le.

Kolmanda veerandi lõpus suutis Kalev pisut vahet vähendada - viimase neljandiku eel oli Rocki edu 10 punkti (65:55). Kalev jõudis otsustava neljandiku alguses korraks seitsme silma (58:65) kaugusele, kuid Tanel Soku kaugvisked kasvatasid tartlaste edu peagi 13-punktiliseks (73:60). Neli minutit enne lõpuvilet juhtis Rock juba 15-ga (78:63) ning Kalev oli lõplikult löödud.

Rocki resultatiivseim oli suurepärase mängu teinud Tanel Sokk 21 punkti, 8 resultatiivse söödu ja 5 lauapalliga. Timo Eichfuss lisas 16 punkti ja 7 lauapalli, Gert Dorbek 13 silma. Kalevile tõid Keith Benson 22, Armands Škele 15 ja Gregor Arbet 12 punkti.