Legendaarses Kalevi spordihallis 15. mail toimunud korvpalliturniiri peeti juba üheteistkümnendat korda. Korvpalliturniiriga tähistatakse sportlikult Tallinna päeva ergutamaks Tallinna ja ka teiste linnade ametnikke sportlikke eluviise harrastama. Käesoleval aastal osales turniiril kokku viis võistkonda. Oma meeskonna pani välja lisaks Tallinna Linnavalitsusele veel Tartu ja Pärnu linnavalitsused, Viimsi Vallavalitsus ning Tallinna Linnateater. Turniiril mängisid kõik meeskonnad kõigiga läbi ning paremusjärjestus arvestati saadud tulemuste põhjal.

Turniiri tasavägisema mängu pakkusid Tartu Linnavalitsuse ja Linnateatri meeskond. Põneva heitluse võitis lõpuks Tartu meeskond, kes saavutas selle 24:23 võiduga ka turniiri kolmanda koha. Linnateater jäeti sellega neljandaks. Pärnu Linnavalitsuse meeskonda autasustati viienda koha auhindadega. Turniiri võidu nimel võistlesid Viimsi Vallavalitsuse ja Tallinna meeskond. Üsna närviliselt alanud kohtumises oli poolajaks minimaalse eduga 11:12 peal Tallinna võistkond, kuid teisel poolajal lisati peatreener Toomas Sepa ergutamisel veel üks käik ning pealinna esindus pani seejärel maksma oma paremuse ja võitis eelmise aasta turniiri võitnud Viimsi meeskonda lõpuks tulemusega 16:32.

Juba traditsiooniks kujunenult premeeriti kõiki võistkondi Tallinna kilude ning Vana Tallinna ürdijoogiga ning lisaks sellele sai Tallinna meeskond tõsta rändkarika pea kohale ning peale kaheaastast vaheaega taas hoiustada seda aukohal kuni järgmise aasta turniirini. Tallinna meeskonna koosseisus mängisid Tõnis Mölder, Rein Ilves, Janek Küppar, Tarmo Antson, Rimants Šarkovski, Egon Tintse, Erik Luts, Priit Aunroos ning peatreenerina tegi debüüdi Toomas Sepp.

Turniir toimus esmakordselt mitmekülgse ajalooga Kalevi spordihallis. Hoolimata uuest toimumise kohast õnnestus kõik hästi ning taseme poolest võib turniiri hinnata üsna kõrgeklassiliseks. Kalevi spordihall ootab nüüd peagi algavat noorenduskuuri ja avab uuesti oma uksed järgmise aasta suvel.