Avamatšis alistasid nad Kanada duo, õhtul pidid aga türklaste paremust tunnistama, kirjutab volley.ee.

Hommikupoolikul vajasid nad Kanada paari Josh Binstock - Sam Schachteri alistamiseks 37 minutit. Matš lõppes eestlaste 21:17 ja 21:18 geimivõitudega.

„Alustuseks meie poolt päris korralik mäng. Suutsime säilitada rahu ja läbi selle ka matši 2:0 võita," võtsid Kollo - Vesik avamängu kokku. Kanadalastel on turniiril seitsmes asetus, Eesti paaril 26.

G-alagrupi teises kohtumises kaotasid Kollo ja Vesik aga türklastele Murat Giginoglule ja Volkan Gögtepele täpselt samade numbritega, millega nad oli eelnevalt Kanada duo alistanud ehk siis 17:21, 18:21. Kohtumine vältas 34 minutit.

Eesti aja järgi homme kell 11.00 on eestlaste vastaseks alagrupi viimases kohtumises hiinlased Jiaxin Wu - Jian Li, kes on kaotanud mõlemad senipeetud kohtumised.