Triatlonit puhul on oluline küsimus ettevalmistuses, sest neid kolme ala eraldi harrastada on lihtsam. Triatloni treeningute osas on liikvel palju müüte, kuidas ja miks treenida? See Eestis populaarsust koguv spordiala on leidnud tuhandeid harrastajaid, suve jooksul korraldatakse piisavalt starte, mille vahel valida ning sajad suunduvad ka rahvusvaheliste võistluste starti, nt juunis Austriasse või tipud Hawaii Ironmanile. Aga kuidas triatloni harrastada, kuidas olla võistlustel teadlik ettevalmistaja ja pingevabalt võistlus läbida, tule juba homme (teisipäeval, 12.05) kell
18.00
kuulama
loengut: Kuidas läbimõeldult triatloniks valmistuda ja pingevabalt see läbida?
Lektoriks tuntud triatleet ja füsioterapeut Priit Ailt.

Loeng  toimub Tallinna Ülikooli Pedagoogilise seminari õppehoones Räägu 49, Tallinn. Loengu pikkus 1,5 tundi. Osavõtutasu on 5 eurot (maksmine kohapeal, sularahas). Vajalik on eelnev registreerimine: katrin.soidra-zujev@tlu.ee.

Lektorist
Priit Ailti võib pidada Eesti triatloni üheks etaloniks, kes on võistelnud ja triatloni elustiilis elanud pea 20 aastat. Mitmekordne Eesti Meister erinevates vanuseklassides ja distantsidel, on hetkel pühendunud rohkem pikematele distantsidele. TriSmile Klubi üks esimestest harrastussportlaste treeneritest, juhendaja ja laagrite läbiviija. Triatloni kõrvalt lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia magistriõppe ning töötanud kliinilises taastusravis nii Ida-Tallinna Keskhaiglas kui ka Tartu Ülikooli Kliinikumis, taastusravi ja spordimeditsiini kliinikus. Hetkel on Eesti Jalgpalli Liidu U21 koondise ja Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon füsioterapeut. Lisaks isiklikule praktisele saab Priidu kui füsioterapeudi juurde aega panna ka Füsioteraapia Kliinikusse.

Käesolev loeng on loengusarja TREENI TEADLIKULT kevad 2015 loengusarjast viimane loeng. Loengusari jätkub sügise hakul. Sügiseste loengute teemad  ja lektorid pannakse kokku osalejate tagasiside põhjal. Kui Sul, Delfi lugeja, on soov mõnda teemat/lektorit kuulata, tee oma soovitus järgmiseks hooajaks loengusarja juhile: katrin.soidra-zujev@tlu.ee.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid